Veronika Prekopová, Gabriela Zemančíková

Gratia - salón krásy
Podhora 40
Ružomberok 034 01

mobil (orange): 0907 870 946
tel. (t-com): 044/ 432 9459

pedikérka - manikérka: 0915 571 625

gratia@gratia.sk

Otváracie hodiny:

 

Pon-Pia 8.00 - 18.30

Sobota  8.00 - 14.00

Nedeľa  zatvorené (obj.)

WIFI HOT SPOT (free) !

V salóne je bezplatné pripojenie k internetu. Možnosť pripojenia vlastného notebooku, mobilného telefónu, prípadne máte možnosť využit naše bezdôtové pripojenie :)

NECHTOVÝ DIZAJN: Gel a Akryl

Ak nemáte šťastie vypestovať si krásne dlhé nechty, a ešte aj pevné, v našom kozmetickom salóne Vám radi pomôžeme. Ponúkame Vám možnosť predĺženia prirodzených nechtov pomocou Modelácie UV gélom. S použitím kvalitného materiálu budú Vaše nechty pevné, predĺžené, ozdobené, upravené a zrazu zistíte, že ruky nemusíte schovávať pre pár zlomených nechtov. Gélové nechty sú odolné voči mechanickému poškodeniu, majú dlhú životnosť, vyzerajú prirodzene a ich hlavnou úlohou je chrániť prírodné nechty. Preto sa gélové nechty doporučujú hlavne pri problémoch s lámaním, štiepaním. Gélový necht rastie spolu s prírodným nechtom, preto je potrebné nechty po 3- 4 týždňoch doplniť.

 Okrem klasickej francúzskej modelácie ( biela špička) ponúkame zdobenie nechtov. Nechty sa môžu zdobiť podľa ročného obdobia, podľa udalostí ( svadba, ples, stužková ....), no najväčší záujem je o kvetinové vzory. Pri zdobení používame trblietavé kamienky, štrasy, nálepky, farebné gély alebo laky. V tomto ročnom období prevláda pestré zdobenie žiarivými farbami, ktoré máme samozrejme k dispozícii aj v našom salóne.

  Radi Vás u nás privítame a našimi službami Vám budeme k dispozícii.

 

 

Akrylové nechty

Akryl bol absolutne prvým materiálom , ktorým sa začali modelovať prvé umelé nechty. Akrylové nechty sa vyznačujú výraznou tvrdosťou, práve kvôli tejto typickej vlastnosti sa odporúčajú klientkam, ktorých práca je zaťažová na ruky a nechty. Akryl je rovnako vhodný pre klientky, ktoré si okusovaním skracujú svoje nechtové lôžko. V tomto prípade Vám nielenže pomôžem odstrániť svoj zlozvyk, ale zároveň Vám upravim Vaše nechty tak, aby boli opäť krásne.

    Aké sú rozdiely Gél  - Akryl(živica):

  • v technike nanášania
  • v stave materiálu
  • v spôsobe vytvrdnutia
  • tvrdne na vzduchu odparovaním tekutej zložky - liqidu pôsobenie primeru
  • je koncetrovaný 65-105 kyseliny