Veronika Prekopová, Gabriela Zemančíková

Gratia - salón krásy
Podhora 40
Ružomberok 034 01

mobil (orange): 0907 870 946
tel. (t-com): 044/ 432 9459

pedikérka - manikérka: 0915 571 625

gratia@gratia.sk

Otváracie hodiny:

 

Pon-Pia 8.00 - 18.30

Sobota  8.00 - 14.00

Nedeľa  zatvorené (obj.)

WIFI HOT SPOT (free) !

V salóne je bezplatné pripojenie k internetu. Možnosť pripojenia vlastného notebooku, mobilného telefónu, prípadne máte možnosť využit naše bezdôtové pripojenie :)

RÁDIOFREKVENCIA

Rádiofrekvencia je metóda známa tiež pod názvom nechirurgický lifting.

          Koriguje ochabnutosť pleti, vedie k jej vypnutiu a celkovým výsledkom je dokonalejší tvar tváre. Táto metóda preniká cez povrch pokožky,bez toho aby ho akokoľvek poškodila. Aplikovaná energia aktívne bojuje proti ochabnutej pokožke. Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svôj vzhľad bez toho že by sa museli uchýliť k chirurgickému zákroku.

Frekvencia a počet ošetrení

Počet potrebných ošetrení záleží na stave  pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa však doporučuje 4-6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 15-20 dní.

Kontraindikácie

Tehotenstvo a laktácia, vážne srdcové ochorenie, poruchy zrážanlivosti krvi, ochorenia spojivového tkaniva, rakovina, nedávne kolagénové výplne, osoby s kovovými implantátmi v tele.

 

  Telová Rádiofrekvencia

TELOVÁ RÁDIOFREKVENCIA

 Rádiofrekvencia je neinvazívna metóda tzn.bez chirurgického zákroku, ktorá veľmi účinne a rýchlospevňuje a vypína pokožku na rôznych častiach tela (bruško, ramená, nohy, zadok, chrbát). Výborné výsledky tohoto ošetrenia sú viditeľné pri ochabnutej pokožke, bruśka po pôrode, pri pertiách, u ktorých došlo k rýchlemu úbytku váhy, a pod.

 

Frekvencia a počet ošetrení

Počet ošetrení záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách, pričom je doporučené 4-6 sšedení. Medzi jednotlivými ošetreniami by mal byť časový odstup približne 14 dní.

 

Kontraindikácie

Chorí v terminálnej fáze, tehotenstvo,horúčkovité stavy, vážne srdcové ochorenia a kardiostimulátor, rakovina, ochorenia spojivového tkaniva, kovové implantáty v mieste ošetrenia.