Veronika Prekopová, Gabriela Zemančíková

Gratia - salón krásy
Podhora 40
Ružomberok 034 01

mobil (orange): 0907 870 946
tel. (t-com): 044/ 432 9459

pedikérka - manikérka: 0915 571 625

gratia@gratia.sk

Otváracie hodiny:

 

Pon-Pia 8.00 - 18.30

Sobota  8.00 - 14.00

Nedeľa  zatvorené (obj.)

WIFI HOT SPOT (free) !

V salóne je bezplatné pripojenie k internetu. Možnosť pripojenia vlastného notebooku, mobilného telefónu, prípadne máte možnosť využit naše bezdôtové pripojenie :)

KAVITÁCIA

KAVITÁCIA

Liposukcia bez injekcie, revolučné riešenie v odbúravaní tukových vankúšikov je modernou, bezbolestnou a vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Jedná sa o neinvazívne bezpečné ošetrenie vhodné hlavne k redukcií tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstániteľné diétou či cvičením. Zároveň toto ošetrenie revolučným spôsobom modeluje postavu a zmierňuje prejavy celulitídy. Toto ultrazvukové ošetrenie je vhodné pre osoby, ktoré si prajú vylepšiť svoju postavu,bez toho aby sa uchýlili k chirurgickému zákroku. Kavitácia je určená ako pre ženy tak aj pre mužov (18-75 rokov).

Pred ošetrením : Doporučuje sa nízkokalorická diéta a vyvážená strava. Je vhodné dodržiavať pravidelný pitný režim. Jedná sa o dôležitú podmienku, aby mohlo dochádzať k odplavovaniu tukových buniek močom.

Po ošetrení : Doporučujeme zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá podporuje odstránenie uvoľnených tukových buniek. Pre udržanie výsledkov ošetrenia je nutné dodržiavať vyváženú stravu bez nadmerného obsahu tukov.

Frekvencia a počet ošetrení : Je možné podstúpiť ošetrenie 1 x týždenne, bežne sa však vykonáva 1 ošetrenie každé 2 týždne. Celkový počet ošetrení je závislý na požadovaných a dosiahnutých výsledkoch. Ďalšiu udržiaavaciu starostlivosť je možné vykonať každých 5-6 mesiacov ( 2-3 ošetrenia ).