Veronika Prekopová, Gabriela Zemančíková

Gratia - salón krásy
Podhora 40
Ružomberok 034 01

mobil (orange): 0907 870 946
tel. (t-com): 044/ 432 9459

pedikérka - manikérka: 0915 571 625

gratia@gratia.sk

Otváracie hodiny:

 

Pon-Pia 8.00 - 18.30

Sobota  8.00 - 14.00

Nedeľa  zatvorené (obj.)

WIFI HOT SPOT (free) !

V salóne je bezplatné pripojenie k internetu. Možnosť pripojenia vlastného notebooku, mobilného telefónu, prípadne máte možnosť využit naše bezdôtové pripojenie :)

BRAZIL KERATÍN    LA -  BRASILIANA

Prírodné narovnanie a ozdravenie vlasov

  Brazil Keratín: znamená koniec neposlušným, nepoddajným a poréznym vlasom. Dodá vašim vlasom opäť zdravie, lesk a silu. Keratín je proteín, ktorý je hlavnou súčasťou kože, vlasov a nechtov, nazývaný aj pod menom brazilsky keratín.

  Keratínová liečba: je proces, ktorý nielen uzdravuje vlasy ale zároveň narovná vlnité a porézne vlasy a to až na niekoľko mesiacov.

  Je možné ho aplikovať na všetky typy vlasov ,najväčší efekt je vidieť na viac znečistených vlasoch. Najviac túto kúru ocenia odfarbené blondínky a ženy so slabými, alebo inak narušenými poréznymi  vlasmi. Čím je vlas viac narušený, tým hlbšie preniká brazilsky keratín do vlasoveho stvolu. Dodá vlasom lesk, hladkosť a zdravý vzhľad.

   Bežná doba potrebná na úpravu sa skráti. Brazilsky keratín: sa behom 4-5 mesiacov postupne vymýva. Jeho źivotnosť sa podporí používaním Špeciálnej rady pre domácu starostlivosť (šampón a kondicionér) s obsahom hydrozylovaného keratínu. Doba aplikácie je 1,5 - 4 hodiny v závislosti od dĺžky vlasov a ich sily. Výsledky sú viditelné okamžite, doba potrebná na údržbu vlasov sa veľmi skráti, v niektorých prípadoch stačí vlasy umyť. Toto ošetrenie obnovuje odolnosť vlasov.

 Dážď, vlhké prostredie a pot už nebudú mať vplyv na váš účes.

Pokiaľ budete aplikáciu opakovať, môžeťe za niekoľko mesiacov pozorovať výrazné zlepšenie kvality vlasov, vlasy sa nelámu a dorastajú do požadovanej dĺžky. Brazil keratín sa z vlasov postupne vymýva umývaním vlasov.

 Neobsahuje formaldehyd a splňuje normy . Bol vyvinutý v Brazílii a je dostupný na americkom trhu,

európskom trhu a dokonca prostredníctvom nás v Slovenskej republike.

1.) Keratínovú kúru možeme použiť na chemicky upravené vlasy čiže farbené, melírované. Taktiež sa odporúča na predlžené vlasy, pretože získajú lesk, zdravie a ostanú vždy upravené.

2.) Vlasy 14 dní po kúre neodporúčame kulmovať a natáčať. Po 14 dňoch môžete upravovať rôznym spôsobom. Po umytí vlasy opäť dostanú rovný tvar a objem.

3.) Po aplikácii neodporúčame 4 dni umývať  a používať stylingové prípravky. Tak isto nemôžu sa zapínať do gumičky alebo sponky.

4.) Farbiť môžeme pred aplikáciou ošetrenia. Inak po dvoch týždňoch od ošetrenia  keratínom môžeme farbiť.

5.) Vhodná je aj na jemné vlasy, ktoré nedržia tvar a objem. Nielen na vyrovnanie dlhodobé ale hlavne na ozdravenie vlasovej štruktúry, získanie lesku, zdravého vzhľadu a objemu.