Veronika Prekopová, Gabriela Zemančíková

Gratia - salón krásy
Podhora 40
Ružomberok 034 01

mobil (orange): 0907 870 946
tel. (t-com): 044/ 432 9459

pedikérka - manikérka: 0915 571 625

gratia@gratia.sk

Otváracie hodiny:

 

Pon-Pia 8.00 - 18.30

Sobota  8.00 - 14.00

Nedeľa  zatvorené (obj.)

WIFI HOT SPOT (free) !

V salóne je bezplatné pripojenie k internetu. Možnosť pripojenia vlastného notebooku, mobilného telefónu, prípadne máte možnosť využit naše bezdôtové pripojenie :)

 FOTOOMLADENIE pulzným svetlom

 

FOTOOMLADENIE

Fotoomladenie je ucelený proces, ktorý pôsobí na všetky defekty pleti vzniknuté v dôsledku starnutia pokožky. Výsledkom je výrazné dlhodobé zlepšenie kvality pleti, ošetrenie navracia pokožke jemnosť, sviežosť a hebkosť a zmiernenie viditeľných známok starnutia. Ošetrenie fotoomladením zároveň umožňuje zosvetliť pigmentové škvrny, uzavrieť rozšírené póry, odstrániť jazvy po akné a zmierniť rôzne nedokonalosti spôsobené narušením žiliek a kapilár.

Doporučuje sa pred a po ošetrení : Nefajčiť 2 hodiny pred  a po ošetrení, 24 hodín po ošetrení sa nelíčiť a nepoužívať parfémované mydlá, 4 týždne pred ošetrením sa výrazne neopaľovať na slnku ani v soláriu. Medzi sedeniami sa doporučuje používať prípravky obohatené o vitamín C, kolagén a elastin. Po ošetrení je nutné používať krémy s UV faktorom minimálne 30 dní.

Frekvencia a počet ošetrení : Doporučujeme 3 - 8 ošetrení. Intervaly medzi jednotlivými ošetreniami 2 - 3 týždne.

Výsledky ošetrení : Zmiernenie jemných povrchových vrások, zlepšenie textúry a hydratácie pleti, vyhladenie kožného povrchu, zmenšenie viditeľných pórov, zmiernenie pigmentových škvrn. Fotoomladenie tiež odstraňuje jazvičky po akné, uľahčuje hojenie, zjemňuje hrubú mastnú pleť a zmierňuje viditeľnosť červených žiliek.

Kontraindikácie : Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívanie liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, epilepsia, alergia na svetlo.

 

 

 

FOTODEPILÁCIA pulzným svetlom

 

Patrí k modernej technike, ktorá bezpečne a trvale redukuje nežiadúce ochlpenie z akejkoľvek časti ľudského tela. Fotodepilácia je takmer bezbolestnou depilačnou technikou s viditeľnými výsledkami  už od prvého vyšetrenia a u vysokého percenta chlpkov ( až 80 - 90% ) sa jedná o výsledky definitívne potom, čo bolo vykonaných niekoľko ošetrení. Fotodepilácia je určená ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Pred ošetrením : Je nutné rešpektovať obdobie 15 - 20 dní, behom čoho chlpy, ktoré si prajete odstrániť, nesmú byť depilované vytrhávaním. Chlpy v tomto období len holte. Na ošetrenie nechoďte ten istý deň čerstvo oholený v partiách, ktoré chcete depilovať. Neodporučuje sa, aby ste sa opaľoval/a na slnku alebo v soláriu po dobu 2 - 4 týždne pred ošetrením.

Ako často sa doporučuje ošetrenie : Všeobecne je možné doporučiť depiláiu v tvárovej časti každých 4 - 6 týždňov. V prípade depilácie tela sa jedná o interval 6 - 8 týždňov. Počet potrebných ošetrení je závislé na rôznych faktoroch ( farba chlpu a pokožky, depilovaná oblasť a pod.).

Kontraindikácie : Tehotenstvo, čerstvo opálená pokožka, užívani liekov proti akné v posledných 6 mesiacoch, aktuálne užívanie liekov na riedenie krvi, epilepsia, diabetes, zlé hojenie pokožky v minulosti, alergia na svetlo. Neošetrujú sa tetované partie, materské znamienka a pod.

 

 

Popis jednotlivých balíčkov

1.Fotodepilácia

1.Špeciálna ponuka- fotodepilácia podpazušia (bez rozlíšenia veľkostí partie)

2.Balíček start - fotodepilácia podpazušia + fotodepilácia triesel (oboje malá časť)

3.Balíček basic- fotodepilácia nôh (polovica oboch  nôh) + fotodepilácia podpazušia +fotodepilacia triesel

4.Balíček premium- fotodepilácia celých nôch + fotodepilácia podpazušia + fotodepilácia triesel

 

2.Telové ošetrenie

Balíček silueta- ošetrenie telovou rádiofrekvenciou + ošetrenie kavitáciou + čokoládové ošetrenie proti celulitíde + ošetrenie presoterapiou

 

3.Tvárové ošetrenia

1.Balíček lifting- rádiofrekvencia tváre + rádiofrekvencia krku

2.Balíček kolagen- fotoomladenie tváre + fotoomladenie krku

3.Metóda cosmetic teeth bright- fotobieleniezubov